La Peña

gl

WikiRank.net
wer. 1.6.3

La Peña

Jakość:

Artykuł „La Peña“ w galicyjskiej Wikipedii posiada 19.6 punktów za jakość (stan na 1 lipca 2026 roku). Artykuł zawiera, oprócz innych wskaźników, 2 referencji oraz 2 sekcji. Ten artykuł ma najlepszą jakość w hiszpańskiej Wikipedii. Również artykuł jest najbardziej popularny w tej wersji językowej (galicyjskiej).

Od czasu utworzenia artykułu "La Peña" jego treść była napisana przez 1 zarejestrowanych użytkowników galicyjskiej Wikipedii oraz edytowana przez 147 zarejestrowanych użytkowników Wikipedii we wszystkich wersjach jézykowych.

Ten artykuł jest cytowany 364 razy w galicyjskiej Wikipedii (4895. miejsce) oraz cytowany 4477 razy we wszystkich wersjach językowych.

Najwyższe zainteresowanie autorów od 2001 roku:

  • Lokalny (Galicyjski): Nr 13383 w lipcu 2025 roku
  • Globalny: Nr 63718 w lipcu 2012 roku

Najwyższa popularność w rankingu od 2008 roku:

  • Lokalny (Galicyjski): Nr 88314 we wrześniu 2025 roku
  • Globalny: Nr 1522355 w grudniu 2013 roku

Dla danego artykułu znaleziono 20 wersji językowych w bazie danych WikiRank (z 55 rozpatrywanych wersji językowych Wikipedii).

Dane z dnia 1 lipca 2026 roku.

Poniższa tabela przedstawia wersje językowe artykułu o najlepszej jakości.

Języki o najlepszej jakości

#JęzykOdznaka jakościOcena jakości
1Hiszpański (es)
La Peña (Salamanca)
40.147
2Rosyjski (ru)
Ла-Пенья (муниципалитет)
35.6212
3Polski (pl)
La Peña
30.0329
4Ukraiński (uk)
Ла-Пенья (Саламанка)
28.97
5Węgierski (hu)
La Peña (Kasztília és León)
28.8218
6Angielski (en)
La Peña, Salamanca
24.2475
7Portugalski (pt)
La Peña (Salamanca)
20.4403
8Galicyjski (gl)
La Peña
19.5746
9Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
17.9682
10Minnański (zhminnan)
La Peña (Salamanca)
15.6229
Więcej...

Następna tabela zawiera najbardziej popularne wersje językowe tego artykułu.

Najpopularniejsze za cały czas

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "La Peña" za cały czas
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Hiszpański (es)
La Peña (Salamanca)
34 173
2Polski (pl)
La Peña
4 361
3Angielski (en)
La Peña, Salamanca
3 660
4Włoski (it)
La Peña (Spagna)
3 111
5Kataloński (ca)
La Peña
1 727
6Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
1 643
7Baskijski (eu)
La Peña (Salamanca)
1 528
8Francuski (fr)
La Peña (Castille-et-León)
1 226
9Chiński (zh)
拉佩尼亚
942
10Niderlandzki (nl)
La Peña (Spanje)
886
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największą popularnością za ostatni miesiąc.

Najpopularniejsze w czerwcu 2026

Najpopularniejsze wersje językowe artykułu "La Peña" w czerwcu 2026
#JęzykOdznaka popularnościOcena popularności
1Hiszpański (es)
La Peña (Salamanca)
114
2Chiński (zh)
拉佩尼亚
21
3Angielski (en)
La Peña, Salamanca
20
4Włoski (it)
La Peña (Spagna)
16
5Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
12
6Francuski (fr)
La Peña (Castille-et-León)
10
7Szwedzki (sv)
La Peña, Spanien
9
8Kataloński (ca)
La Peña
5
9Polski (pl)
La Peña
5
10Uzbecki (uz)
La Peña (Salamanca)
5
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów.

Największe ZA

Wersje językowe artykułu "La Peña" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów). Tylko zarejestrowani użytkownicy Wikipedii zostały brane pod uwagę.
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Hiszpański (es)
La Peña (Salamanca)
45
2Włoski (it)
La Peña (Spagna)
28
3Rosyjski (ru)
Ла-Пенья (муниципалитет)
17
4Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
9
5Angielski (en)
La Peña, Salamanca
8
6Portugalski (pt)
La Peña (Salamanca)
8
7Francuski (fr)
La Peña (Castille-et-León)
5
8Baskijski (eu)
La Peña (Salamanca)
4
9Chiński (zh)
拉佩尼亚
4
10Kataloński (ca)
La Peña
3
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje artykuły cieszące się największym zainteresowaniem autorów za ostatni miesiąc.

Największe ZA w czerwcu 2026

Wersje językowe artykułu "La Peña" o największym zainteresowaniu autorów (liczba autorów)
#JęzykOdznakaWzględne ZA
1Hiszpański (es)
La Peña (Salamanca)
2
2Kataloński (ca)
La Peña
0
3Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
0
4Angielski (en)
La Peña, Salamanca
0
5Esperanto (eo)
La Peña (Salamanca)
0
6Baskijski (eu)
La Peña (Salamanca)
0
7Francuski (fr)
La Peña (Castille-et-León)
0
8Galicyjski (gl)
La Peña
0
9Węgierski (hu)
La Peña (Kasztília és León)
0
10Włoski (it)
La Peña (Spagna)
0
Więcej...

Poniższa tabela pokazuje wersje językowe artykułu z największą liczbą cytowań.

Największy IC

Wersje językowe artykułu "La Peña" o największym indeksie cytowań
#JęzykNagroda za ICWzględny IC
1Rosyjski (ru)
Ла-Пенья (муниципалитет)
376
2Kataloński (ca)
La Peña
371
3Niemiecki (de)
La Peña (Salamanca)
367
4Francuski (fr)
La Peña (Castille-et-León)
366
5Angielski (en)
La Peña, Salamanca
365
6Portugalski (pt)
La Peña (Salamanca)
365
7Galicyjski (gl)
La Peña
364
8Baskijski (eu)
La Peña (Salamanca)
363
9Włoski (it)
La Peña (Spagna)
363
10Węgierski (hu)
La Peña (Kasztília és León)
362
Więcej...

Oceny

Szacowana wartość dla Wikipedii:
Galicyjski:
Globalnie:
Popularność w czerwcu 2026:
Galicyjski:
Globalnie:
Popularność za cały czas:
Galicyjski:
Globalnie:
Autorzy w czerwcu 2026:
Galicyjski:
Globalnie:
Zarejestrowani autorzy przez wszystkie lata:
Galicyjski:
Globalnie:
Cytowania:
Galicyjski:
Globalnie:

Miary jakości

Interwiki

#JęzykWartość
caKataloński
La Peña
deNiemiecki
La Peña (Salamanca)
enAngielski
La Peña, Salamanca
eoEsperanto
La Peña (Salamanca)
esHiszpański
La Peña (Salamanca)
euBaskijski
La Peña (Salamanca)
frFrancuski
La Peña (Castille-et-León)
glGalicyjski
La Peña
huWęgierski
La Peña (Kasztília és León)
itWłoski
La Peña (Spagna)
kkKazachski
Ла-Пения
nlNiderlandzki
La Peña (Spanje)
plPolski
La Peña
ptPortugalski
La Peña (Salamanca)
ruRosyjski
Ла-Пенья (муниципалитет)
svSzwedzki
La Peña, Spanien
ukUkraiński
Ла-Пенья (Саламанка)
uzUzbecki
La Peña (Salamanca)
zhChiński
拉佩尼亚
zhminnanMinnański
La Peña (Salamanca)

Trendy rankingu popularności

Najlepsza pozycja Galicyjski:
Nr 88314
09.2025
Globalny:
Nr 1522355
12.2013

Trendy rankingu ZA

Najlepsza pozycja Galicyjski:
Nr 13383
07.2025
Globalny:
Nr 63718
07.2012

Porównanie języków

Ważne połączenia globalne (Lipiec 2025 – Czerwiec 2026)

Wyniki zagregowane jakości i popularności artykułu Wikipedii

Lista artykułów Wikipedii w różnych językach (zaczynając od najpopularniejszego):

Wiadomości z 1 lipca 2026

W dniu 1 lipca 2026 roku w wielojęzycznej Wikipedii internauci najczęściej czytali artykuły na następujące tematy: 2026 FIFA World Cup, Kylian Mbappé, Erling Haaland, Democratic Republic of the Congo, FIFA World Cup, Harry Kane, Romelu Lukaku, Senegal, Michael Olise, Sadio Mané.

W galicyjskiej Wikipedii najbardziej popularnymi artykułami w tym dniu były: Marina Castaño, Xabier Ron, Estilo manuelino, Super Bock, Ursula von der Leyen, Yukimura Sanada, República Democrática do Congo, Illas Alvedosas, Isaac Prado Villapol, Nacho Castaño.

O projekcie WikiRank

Projekt WikiRank jest przeznaczony do automatycznej względnej oceny artykułów w różnych wersjach językowych Wikipedii. Obecnie WikiRank pozwala porównywać ponad 50 mln artykułów Wikipedii w 55 językach. Wskaźniki jakości artykułu są oparte na kopii zapasowej Wikipedia (stan na lipiec 2026). Przy obliczaniu popularności uwzględniono statystyki artykułów za ostatni miesiąc (w czerwcu 2026 roku). Przy obliczaniu aktualnej popularności oraz Zainteresowania Autorów (ZA) artykułów uwzględniono dane za czerwcu 2026 roku. Dla wartości historycznych popularności oraz ZA zostały wykorzystane dane z lat 2001-2026... Więcej informacji